Reklamı Geç
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:11 Bu haber 3507 kez okundu
 
Bir kuruş bile israf edilmeyecek
Seçim çalışmaları sırasında “Tek kuruşun israf olmayacak. Kamu malına ve yetim malına sahip çıkılacak. Alın teri sömürülmeyecek. Hizmetin yandaşa değil, vatandaşa verilecek” diyen Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Kerim Ali Aksoy, Karasu halkına adaletli bir yönetim sözü verdiğini açıkça belirtti.
SİYASET Haberi
Bir kuruş bile israf edilmeyecek

Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Kerim Ali Aksoy, seçim çalışmalarına ve ilçedeki ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşın gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ve sahaya çıktıkları ilk günden beri dikkatleri üzerlerine topladıklarını dile getiren Aksoy, İncilli Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Ziyaretlerde halka hitaben bir konuşma yapan Aksoy, “Karasu’muzun yeniden Milli Görüş Saadet Belediyeciliği için tüm hemşerilerimizin gönlüne girmek için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahallelerimiz sanki bu ülkeye ait değil gibi sadece seçimlerde hatırlanan, yolları asfaltlanan, çakıl dökülen mahallelere dönmüş durumda. Merkez mahalle yolları atıl vaziyette. İlçemizin artan nüfusuna, alt yapı ve kanalizasyon yeteri kadar yanıt veremiyor. Karasu’da 10 yılda yapılmayan her şeyi yaparak bir şehri yeniden inşa edeceğiz” dedi.

 
Karasu’da siyaseti bulandırıyorlar

 

İncilli Mahallesi ziyaretinde söz olan Saadet Partisi İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun ise, “Karşımızda proje üretemeyen, kendileri seçilmez ise ülke güvenliği tehlikeye girer gibi bir algı yapıyor. Bizi gerçekliği olmayan ittifaklar ile zikrediyorlar. Biz, kendi amblemimiz ve kendi adaylarımız ile ittifaksız olarak tüm Türkiye’de seçime giriyoruz. Kendilerinden olmayan her grubu bir aradaymış gibi gösteriyorlar. Ötekileştirerek Karasu’da siyaseti de bulandırıyorlar. Biz kardeşiz, aynı safta namaz kılıyor, aynı sokakta yürüyor ve aynı havayı soluyoruz. Ayrıştırıcıdan çok yapıcı olmaya çalışıyoruz. Bizim yönetimimizde bir kuruşa dahi yan gözle bakılmayacak. Her görüşten insana eşit mesafede olacağız. Çalışmalarımıza Karasu ilçemizin tüm mahallerimizin yaşadığı sıkıntıları bilerek başladık. Bilerek devam edeceğiz ve bu sıkıntıları sonlandıracağız” ifadelerini kullandı.

 

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bir kuruş bile israf edilmeyecek
Bir kuruş bile israf edilmeyecek
Bir kuruş bile israf edilmeyecek
Bir kuruş bile israf edilmeyecek
Yorumlar
Haber Yazılımı