Haber Detayı
15 Aralık 2018 - Cumartesi 16:01 Bu haber 5442 kez okundu
 
Yeni hizmete yoğun talep
Karasu Otel Ekşioğlu Tesisleri, yeni hizmetiyle müşterilerini ağırlıyor. Haftanın belirli günlerinde bay ve bayanlara ayrı hizmet veren Ekşioğlu Tesisleri, grup taleplerine de cevap veriyor.
EKONOMİ Haberi
Yeni hizmete yoğun talep

Karasu sahili Batı Karadeniz Caddesi liman yolu üzerinde hizmet veren Karasu Otel Ekşioğlu Tesisleri, ısıtmalı kapalı havuz ve sauna hizmetiyle dikkat çekiyor. Karasu Otel Ekşioğlu Tesisleri Müdürü Adnan Turan, “Geçtiğimiz yıllarda hizmet veren ısıtmalı kapalı havuzumuz ve saunamızda yenilik yaptık. Fitness salonumuz da düzenlendi ve modern haliyle müşterilerimizin hizmetine girdi” dedi. Isıtmalı kapalı havuz ve saunanın belirli günlerinde baylara belirli günlerinde ise bayanlara hizmet verdiğini söyleyen Turan, “Kış sezonunun gelmesiyle talep arttı ve biz de kapalı havuz ile saunayı modernize ederek hizmete soktuk. Yoğun bir talep oldu. Fiyatlarımız ise gayet uygun düzeyde. Grup taleplerine de olumlu cevap veriyor ve uygun günlerde kabul ediyoruz ifadelerini kullandı.

 

Üyelik kazandırıyor

 

Yaz sezonunda havuz ve aqua park hizmeti ile dikkat çeken Ekşioğlu Tesisleri’nin kış havuzu hizmetiyle de Karasu’da bilindiğine değinen Otel Müdürü Adnan Turan, “Kışın sıcak havuza girmek isteyen, ayrıca sauna, buhar odası ve Türk hamamından da faydalanmak isteyen müşterilerimize, talebe göre masör hizmeti de veriyoruz. Aylık üye olan müşterilerimiz bu hizmetlerden daha ekonomik şekilde faydalanıyor. Pazartesi, çarşamba ve Perşembe günleri baylara hizmet veriyoruz. Salı günleri bayanlara özel hizmet verilmekte. Erkek müşteri kabul edemiyoruz. Cuma ve cumartesi günlerini ise grup taleplerine ayırıyoruz. Genelde gelin hamamı isteniyor, arkadaş grupları geliyor. Bu konuda talepleri geri çevirmiyoruz” şeklinde konuştu. Turan son olarak, hizmetlerden faydalanmak ve bilgi almak isteyen vatandaşların (0 264) 718 18 63 (4 hat) numaralı telefondan Karasu Otel Ekşioğlu Tesisleri’ne ulaşabileceklerini de sözlerine ekledi.

 

HABERE AİT VİDEO:

 

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı