Reklamı Geç
Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 14:49 Bu haber 3511 kez okundu
 
Üretimin artmasını temenni etti
Gerçekleştirilen olağan kongrenin ardından bir kez daha göreve gelen Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık ve yönetimini ziyaret eden Kaymakam Mercan, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Üretimin artmasını temenni etti

Cuma günü Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık ve yönetimini ziyaret eden Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Arık ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileğinde bulundu. Mercan, ziyaret sırasında “Ziraat Odası’na kayıtlı çiftçilerimizin teveccüh ve taktirleriyle Selami Arık ve yönetim kurulu üyeleri, bir dört yıl daha çitçilerimize hizmet etme fırsatı yakaladı. Ben de kendilerini ziyaret ederek hem seçim sonrası bana yapmış oldukları nazik ziyareti iade etmek hem de bu anlamda sizi tebrik etmek ve yeni dönemde başarılar dilemek için gelmiş bulunuyorum. Yeni döneminizin, memleketimizin gerçekten ihtiyacı olduğu tarımsal üretimin artırılması ve üreticilerimizin güçlendirilmesi konusunda ciddi katkıların bulunduğu bir dönem olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Çalışmalar hakkında bilgi verdi

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık, “Sakarya Ziraat Odası olarak her ay bir ilçede toplantı düzenliyoruz. Buradan toplantılara gitmeden önce de meclisteki arkadaşlarımızla istişare yapıyor ve Karasu’nun tarımla ilgili temel sorunlarını not ediyoruz. Yapılacak ve yapılamayacak olanları da üst makamlara, genel merkezlere veya Tarım Bakanlığı’na iletilecek olan raporları her ay düzenli olarak iletiyoruz. Önümüzdeki aylarda bu toplantıyı geniş katılımlı olarak yapacağız. Sizi de orada görmekten mutluluk duyarız” diyerek Mercan’a davette bulundu. Kaymakam Mercan, görüşmenin ardından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ziraat Odası’nın bayan personeli ile toplantıyı takip eden bayan basın mensuplarına da birer karanfil takdim etti.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Üretimin artmasını temenni etti
Üretimin artmasını temenni etti
Üretimin artmasını temenni etti
Üretimin artmasını temenni etti
Üretimin artmasını temenni etti
Üretimin artmasını temenni etti
Yorumlar
Haber Yazılımı