Reklamı Geç
Haber Detayı
14 Haziran 2017 - Çarşamba 11:47 Bu haber 8961 kez okundu
 
Ünlü sporcular Karasu’da
Yaklaşık yedi yıldır sezon öncesi için Karasu’ya gelerek Carpediem Diamond Otel’de kamp yapan Sakaryagücü Spor Kulübü, bu yıl da kamp programını Karasu’da gerçekleştirdi. Bu yılki kampı ünlü sporcular ve yöneticiler de ziyaret etti.
SPOR Haberi
Ünlü sporcular Karasu’da

Carpediem Diamond Otel’de yaklaşık 7 yıldır sezon başı misafir ettiğimiz Sakaryagücü Spor Kulübü'nün eski sporcularından olup şuan Fenerbahçe A takımında oynayan Karahan Yasir Subaşı, Melih Okutan ve Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü'nde oynayan Melih Cangök kampı ziyarete geldiler. Yaklaşık 50 sporcusu halen Kasımpaşa, Beşiktaş, Ankaragücü, Fenerbahçe alt yapılarında oynayan Sakaryagücü Spor'un minikleri kendilerini ziyarete gelen abilerini kucakladılar.

 

Sakaryagücü Spor Genel Koordinatörü Şükrü Özkan ve Antrenör Çetin Çal her yıl Carpediem Diamond Otel'de yaptıkları kampların faydalarını sezon içindeki müsabakalarda ve sporcu gelişimindeki öneminden bahsettiler.  Ferizlispor Müdürü Şükrü Özkan ve Söğütlü Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Özgür Aygün’ün de kamp ziyareti için Carpediem Diamond Otel’e geldikleri belirtildi.

Kaynak: (SK) - Sakarya Kuzey Gazetesi Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ünlü sporcular Karasu’da
Ünlü sporcular Karasu’da
Ünlü sporcular Karasu’da
Ünlü sporcular Karasu’da
Yorumlar
Haber Yazılımı