Reklamı Geç
Haber Detayı
20 Haziran 2017 - Salı 14:47 Bu haber 2908 kez okundu
 
Toçoğlu’ndan Karasu’ya ziyaret
Karasu’ya bir ziyaret düzenleyerek Sakarya genelinde asfalt çalışmalarının devam ettiğini aktaran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu; “Kısa sürede Karasu Vatan (Samanyolu) Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturacağız. Çalışmalarımıza ara vermeden asfalt serim işlemlerimizi gurup yollarımızda da devam ettireceğiz” dedi.
SİYASET Haberi
Toçoğlu’ndan Karasu’ya ziyaret

‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla Sakarya’nın 16 ilçesi ve şehir merkezinde başlattığı asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam edildiğine vurgu yapan Başkan Toçoğlu; “Sakarya’nın her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu hafta, cennet ilçemiz Karasu’da hayata geçireceğimiz asfalt çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulunduk. Allah’ın izniyle önümüzdeki hafta ekiplerimizin titiz çalışmalarıyla Karasu Vatan Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturacağız. Bu caddeyle birlikte çalışmalarımıza ara vermeden asfalt serim işlemlerimizi gurup yollarımızda devam ettireceğiz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Nisan ayı içerisinde Sayın Başkanımızdan 5 kilometre asfalt sözü almıştık. İki ay gibi kısa bir sürede Karasu’da büyük bir asfalt atağını başlattı. Daha önce de söylediğimiz gibi Zeki Toçoğlu demek hizmet demek; Zeki Toçoğlu demek Karasu demek; Zeki Toçoğlu demek asfalt demek ve en önemlisi Zeki Toçoğlu demek Sakarya demektir” dedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı