Haber Detayı
20 Eylül 2018 - Perşembe 19:03 Bu haber 7436 kez okundu
 
Tedbirler masaya yatırıldı
Bölgesel Amatör Ligi, Sakarya Süper Amatör Ligi ve Sakarya 1.Amatör’de mücadele eden kulüplerin Karasu’da yapacağı müsabakalar sırasında alınacak olan güvenlik önlemleri konusunda bir toplantı düzenlendi.
SPOR Haberi
Tedbirler masaya yatırıldı

Karasu Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantı Kaymakam Aziz Mercan’ın başkanlığında gerçekleşti. 18 Eylül Salı günü gerçekleştirilen İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı’na İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tevfik Altunel, İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Dursun, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç ile Av. Tolgahan Öksüz katıldı.

 

İlçemizde mücadele veren spor kulüplerimizi temsilen ise toplantıda Aziziye Spor Kulübü Başkanı Reşit Yetim, Yalıspor Kulübü Başkanı Mehmet Akbaş, Limandere Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Fatih Kazan ve Yuvalıdere Spor Kulübü Başkanı Niyazi Aka yer aldı. Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, “İlçemizde sportif faaliyetlerin daha güvenli ve sorunsuz yapılabilmesi için bu toplantıları ayda bir kez gerçekleştireceğiz. Güvenlik güçlerimiz ve spor kulübü temsilcilerimiz ile görüş alışverişi yaparak müsabakaların ilçe sınırlarımız içerisinde en iyi şekilde yapılması amacıyla tedbirleri masaya yatıracağız” dedi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı