Reklamı Geç
Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 11:27 Bu haber 4962 kez okundu
 
Parti değil, aday önemli
Karasu TOKİ sitesinde evleri tek tek gezen Kerim Ali Aksoy, “Bu seçimde partiden önce adayın önemli olduğunu seçmen fark etti. İktidar partisinden olmanın Karasu’ya fayda getirmediğini geçtiğimiz beş buçuk senede gördük” şeklinde konuştu.
SİYASET Haberi
Parti değil, aday önemli

Seçim çalışmalarına Karasu TOKİ sitesinde adeta kapı kapı gezerek devam eden Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Kerim Ali Aksoy, “Karasulu seçmen, Karasu’ya gelen paranın belirli ellerde pay edilmeyeceği bütçeyi en güvenilir şekilde yönetecek bir başkan istiyoruz. Bu ranta dur diyeceğiz. Artık particilikten ziyade adayın önemli olduğu da apaçık görülüyor. İktidar partisinden olmanın Karasu’ya fayda getirmediğini geçtiğimiz beş buçuk senede gördük” dedi. “Yalnızca seçimi kazanma adına güçlü görüneyim gibi bir algı var. O yüzden vatandaşımızın ayağına kadar gelerek seçmenimizi bilinçlendiriyoruz. Güçlü görünenin değil halkı güçlü kılacak olanın yanında olunmalıdır” şeklinde konuşan Kerim Ali Aksoy, vatandaşa verdiği mesajda “Sadece kazansın ya da diğer aday kazanmasın diye oy vermeyin. Sizi beş sene boyunca kazandıracak adaya oy verin. Adaylar arasında horoz kavgasından başka hiçbir şey yok. Yetki, işin ehline verilmediği zaman sadece koltuğu doldurmak için Karasu’yu yönetiyorlar. Karasu’da yağmaya göz yummayan, bankamatik memurluğu yaptırmayan, alın terinin karşılığını veren ve yandaşına değil vatandaşına çalışan bir yönetim anlayışı ile geliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Halk, horoz dövüşünden bıktı

 

Belediyenin elini bağlayan borçlar, mahkemeler ve davaların olduğunu; milletin de bunları bildiğini sözlerine ekleyen Aksoy, vatandaşa ellerini vicdanlarına koymalarını ve kendilerini bu vicdan terazisinde tartmalarını isteyen Aksoy, “Karasu’yu yönetmek isteyenler, kendilerini aklama adına birbirlerinin suçlarını ortaya çıkarıyorlar. Biz bu horoz dövüşüne karşıyız. Milleti kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı söylem ve hareketler yerine daha olumlu daha kardeşçe bir tutum içinde seçim çalışmaları yapıyoruz. Halkımız da bu horoz dövüşünden memnun değil. Belediyenin kaynaklarına sahip çıkacak bir aday aradıklarını görüyoruz. Artık belediyenin mallarına sahip çıkalım, ilçemize sahip çıkalım. Gençlerimiz her geçen gün hayata küsüyor ve ümitlerini yitiriyor. Gençlerimizin de yönetimde söz sahibi olacağı dürüst bir yönetim ile Karasu’ya Saadet gelsin istiyorsanız bizlere destek verin” diyerek sözlerini tamamladı.  

 

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Parti değil, aday önemli
Parti değil, aday önemli
Yorumlar
Haber Yazılımı