Reklamı Geç
Haber Detayı
08 Haziran 2017 - Perşembe 01:31 Bu haber 3815 kez okundu
 
Parkın adını vatandaş belirleyecek
Karasu Belediyesi, Aşağı Aziziye Mahallesi 32 Evler mevkiinde örnek bir parkı Karasulu vatandaşların hizmetine sunmak için gün sayıyor.
GÜNDEM Haberi
Parkın adını vatandaş belirleyecek

İçerisinde kafeterya, oto park, çocuk oyun grubu, halı saha, kamelya, süs havuzları, yürüyüş yolu, basketbol, voleybol ve tenis kortunun bulunacağı parkın yapımı yaz sezonuna yetiştirilmesi için hızla devam ediyor. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan ve kısa sürede tamamlanması planlanan park, modern yapısı ile Kuzey sahilinde örnek olacak nitelikte.

 

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Aşağı Aziziye Mahallesi 32 Evler mevkiinde Halkımızın hizmetine sunacağımız parkın adını Karasulu vatandaşlarımız belirlesin istedik. İlçemize kazandıracağımız bu parkın ismi Vatandaşlarımızın ücretsiz WhatsApp hattımıza önerecekleri isimlerin ankete sunulması ile belirlenecektir. Sunulan isimler arasında çoğunluğu oluşturan ilk beş isim ile anketimiz belirlenecektir. Konuyla ilgili olarak WhatsApp Hattımız olan 0530 634 06 54 numaraya mesaj atarak isim önerilerinizi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı