Reklamı Geç
Haber Detayı
06 Haziran 2017 - Salı 19:29 Bu haber 10810 kez okundu
 
Namık Kemal 8-D sınıfı kep attı
Karasu Namık Kemal Ortaokulu 8-D sınıfı, okul bahçesinde düzenlenen mini törenle kep attı. Ortaokula veda eden öğrencileri, aileleri ve sınıf öğretmenleri Nagihan Deligöz de yalnız bırakmadı.
EĞİTİM Haberi
Namık Kemal 8-D sınıfı kep attı

6 Haziran Salı günü okul bahçesinde düzenlenen kep atma töreniyle okullarına ve arkadaşlarına veda eden Namık Kemal Ortaokulu 8-D sınıfı öğrencileri, hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadı. Lise hayatına merhaba diyecek olan öğrenciler, okullarından ve arkadaşlarından ayrılmanın hüznü içerisindeydi. Sınıf öğretmenleri Nagihan Deligöz ve tüm öğretmenlerini çok sevdiklerini söyleyen öğrenciler, kendilerinin her anında yanlarında oldukları için başta okul müdürü Orhan Bülbül ve tüm öğretmenlerine teşekkür etti.

 

 

8-D sınıf öğretmeni ve okulun Türkçe Öğretmeni Nagihan Deligöz, “Öğrencilerimi tanıdığım için çok mutluyum. Onlara küçük de olsa bir katkı da bulunabildiysem, yüreklerine dokunabildiysem ne mutlu bana. Aileleri onları nasıl seviyorsa, ben de öyle sevmeye çalıştım. Yolları açık olsun, bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. Öğrenciler, mezuniyet töreninde aileleriyle ve öğretmenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı