Reklamı Geç
Haber Detayı
27 Mayıs 2017 - Cumartesi 16:44 Bu haber 7074 kez okundu
 
Miniklerin sergisine büyük ilgi
Karasu Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nun anasınıfı öğrencileri tarafından yıl boyunca gerçekleştirilen ve büyük emekler verilen çalışmalar, okul bahçesinde görücüye çıktı. Miniklerin sergisine ilgi büyük oldu.
EĞİTİM Haberi
Miniklerin sergisine büyük ilgi

Serginin açılış kurdelesini Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Servan Sever, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Müdürü Mehmet Bayhan, okul öğretmenlerinden Petek Gürçam, ve bazı okul müdürleri birlikte kesti. Sergiye, velilerin ve öğrencilerin de yoğun ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Kaymakam Gürçam ve okul müdürleri, minik öğrencilerin çalışmalarını dikkatle inceledi. Gürçam, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ve sohbet etmeyi de ihmal etmezken, emeği geçen öğrenmelere de teşekkürlerini sundu.

 

Anasınıfı öğrencileri, İzmir Marşı eşliğinde yürüyüş yaptı ve çeşitli gösterilerle sergiyi renklendirdi. Sergi sonunda minik öğrenciler, alışık olunan bir tabloyla ödüllendirildi ve öğretmenleri tarafından alınan dondurmalar öğrencilere ikram edildi. Okul Müdürü Mehmet Bayhan, “Yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı anasını öğretmenlerimiz Emel Mehmetefendioğlu’na, Hasret Yılmaz Yiğit’e, Elif Çorlu’ya ve Neslihan Zengin’e teşekkür ediyor, sergide büyük emekler vererek bu renkli çalışmaları ortaya koyan öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Miniklerin sergisine büyük ilgi
Miniklerin sergisine büyük ilgi
Miniklerin sergisine büyük ilgi
Miniklerin sergisine büyük ilgi
Yorumlar
Haber Yazılımı