Reklamı Geç
Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 12:33 Bu haber 4771 kez okundu
 
Kutuplaşmaya çiçekle ‘dur’ demek için
Karasu Atatürk Bulvarı’nda vatandaşa çiçek dağıtan Saadet Partisi adayı Aksoy ve partililer, “Bugünlerde siyasi üslup sıkıntısı var ve insanlarımız kutuplaştırılıyor. Biz de bu kutuplaşmanın önüne geçmek adına, partili ve partisiz ayırt etmeden, her vatandaşımıza çiçek vererek birlik ve beraberliğe biraz da olsa katkı sağlamak istedik” dedi.
SİYASET Haberi
Kutuplaşmaya çiçekle ‘dur’ demek için

Cuma günü, Cuma namazı sonrası Atatürk Bulvarı’nda bir etkinlik düzenleyen Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Kerim Ali Aksoy ve partililer, her vatandaşa tek tek çiçek dağıttı ve esnafı ziyaret etti. Rakip siyasi parti stantlarına da uğramayı ihmal etmeyen Aksoy ve beraberindekiler, son olarak Karasu Belediyesi hizmet binasına da giderek, idari kadro ve personele de çiçek verdi. Etkinlikle ilgili bilgi veren Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Seçimin son günleri nedeniyle bu etkinliğimizi çevre ve gürültü kirliliği yapmamak amacıyla gerçekleştirdik. Çünkü konvoy yaparak insanlarımıza rahatsızlık ve huzursuzluk vermeden, Karasu halkı ile kucaklaşmak ve buluşmak adına bu etkinliği yapmayı uygun gördük. Vatandaşa çiçek dağıttık, yüreklerine dokunmak istedik. Teveccühlerini almayı hedefledik. Bizlere destek verecek herkese teşekkür ediyoruz. Seçimin önce ilçemize ardından da ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Kutuplaşmaya dur demek istedik

 

Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Kerim Ali Aksoy ise “Bugünlerde siyasi üslup sıkıntısı var ve insanlarımız kutuplaştırılıyor. Biz de bu kutuplaşmanın önüne geçmek adına, partili ve partisiz ayırt etmeden, her vatandaşımıza çiçek vererek birlik ve beraberliğe biraz da olsa katkı sağlamak istedik. Karasu halkına da gelecekte nasıl hizmet edeceğimizin de mesajını vermek istedik. Ayrım yapmadan, diğer parti stantlarına da uğrayarak ilçe halkımıza bakış açımızı yansıtmaya çalıştık. En son da belediye personelimizi ziyaret ederek, bu yoğun çalışma tempoları arasında kendilerine moral vermek istedik. Bu çalışmamız, güzel günlerimizin de müjdecisi olsun. 1 Nisan sabahı da Karasu halkı, herkes tarafından memnuniyetle karşılanacak kararı verecektir. Biz, göreve hazırız, destek Karasu’dan şeffaf belediyecilik anlayışı ile hizmet bizden” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı