Reklamı Geç
Haber Detayı
12 Haziran 2017 - Pazartesi 14:41 Bu haber 9444 kez okundu
 
Kayalıklar tehlike saçıyor
Karasu’da kıyı erozyonunu önlemek için yapılan dalgakıranlardan kopan kaya ve taş parçaları, denize giren vatandaşlar için tehlike saçmaya başladı. 12 yaşındaki bir çocuk, bu taşlar yüzünden ayağında oluşan kesik nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
3.SAYFA Haberi
Kayalıklar tehlike saçıyor

Edinilen bilgiye göre 12 Haziran Pazartesi günü Karasu sahili, kule 13 mevkiinde denize giren 12 yaşlarındaki bir erkek çocuğu, denizin sığ olan kesiminde bıçak gibi keskin olduğu belirtilen kaya parçasına basınca yaralandı. Bir anda kanlar içerisinde kalan çocuk, Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Yapılan ilk incelemede küçük çocuğun ayağında yaklaşık 10 santimlik bir kesik meydana geldiği görüldü ve çocuğa acil girişinde gerekli müdahale yapıldı. Küçük çocuğun ayağını kesen taşın, Karasu sahilindeki kıyıya paralel dalgakıranlardan, şiddetli dalgaların etkisiyle koptuğu tahmin edildi. Yetkililer, denize giren vatandaşları, kayalık bölgelerde yüzmemeleri ve dikkatli olmaları konusunda uyarırken, vatandaş da dalgakıranlardan kopan sahildeki bu taş ve kaya parçalarının temizlenmesinin mümkün olup olmadığını merak etmeye başladı.

 

KAYALIKLAR KÖR EDİYORDU haberini okumak için buraya tıklayınız

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı