Reklamı Geç
Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 00:09 Bu haber 5134 kez okundu
 
Karasu halkı yerel seçimde bunu dikkate alacak
Karasu Haberleri İnternet Medyası'nın anketi tamamlandı. Karasu halkı yerel seçimde başkan adayına oy verirken neyi dikkate alacak? İşte o anketten çıkan sonuçlar:
SİYASET Haberi
Karasu halkı yerel seçimde bunu dikkate alacak

İnternet haber medyanız Karasu Haberleri'nin başlattığı anket tamamlandı. "2019 yerel seçimlerinde başkan adayına oy verirken neye bakacaksınız?" sorusuna tam 4.630 oy kullanıldı. Karasu halkının oy verirken neyi dikkate alacağının cevabını veren takipçilerimiz, başkan adaylarına da bir mesaj vermiş oldu.

 

Ankete katılanların 45'i "Adaya bakacağım" diyerek 2.105 oy verdi. 35'i ise "Partiye bakacağım" dedi ve 1.612 oy kullanıldı. Son olarak da 20'lik bir kesim 913 oy ile "Projelere bakacağım" demiş oldu.

 

Ankete göre parti gözetmeksizin oy vereceğini söyleyen vatanda sayısı, genelin 45'ini yansıttığı görüldü. Bu ankete göre belediye iktidar partisi olmazsa hizmet alınamaz fikrinin de ilçede ciddi olarak yaygın olmadığı görüldü. Hangi partiden olursa olsun oyunu adaya vereceğini söyleyen 45'lik kesimin, seçimin sonucunda önemli ölçüde etki edeceği tahmin ediliyor.

 

İŞTE O ANKETİN SONUCU:

 

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı