Reklamı Geç
Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 08:57 Bu haber 5752 kez okundu
 
Kahkahadan kaçamadılar
Karasu Yalıspor yararına Karasu’da sahne alan komedi oyunu, izleyenlere kahkaha dolu saatler yaşattı. Ahmet Çevik Tiyatrosu tarafından sahneye konulan oyun, davetlilerden büyük beğeni topladı.
KÜLTÜR Haberi
Kahkahadan kaçamadılar

Konferans salonunda 21 Kasım Çarşamba akşamı sahneye konulan “Kaçamak ya da Kaçamamak” isimli komedi tiyatro oyunu, izleyenlere kahkaha dolu saatler yaşattı. Volkan Medya ve Naciye Tenkoğlu’nun öncülüğünde Karasu’ya getirilen, Ahmet Çevik Tiyatrosu tarafından sahneye konulan ve gelirinin Karasu Yalıspor yararına kullanılacağı komedi oyunu kapalı gişe oynadı. Ünlü tiyatrocu ve sevilen oyuncular Ahmet Çevik, Şebnem Schaefer, Murat Gören, Yelda Alp, Cengiz Güleryüz ve Gamze Gözalan’ın rol aldığı oyun, izleyenlerden tam not aldı. Muhteşem komedi oyununu Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Murat Çelik, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, Yalıspor Başkanı Mehmet Akbaş, Yalıspor yönetimi ve sporcuları tam kadro birlikte izledi.

 

 

 

Oyun sonrası Mercan, Çelik ve Ersoy, sahneye gelerek oyuncuları tebrik etti. Protokol üyeleri, ünlü oyunculara çiçek ve plaket vermeyi de ihmal etmedi. Sahnede bir konuşma yapan Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, “Bu güzel geceyi tertip eden Yalıspor Kulübü Başkanı Mehmet Akbaş ve yönetimine teşekkür ediyorum. Ekibimiz, bu sene güzel bir grafik izliyor ve spor alanında ilçemizin adını başarıyla temsil ediyor. Bizler; ilçemizin adını sanatla, sporla ve güzel şeylerle anılmasını istiyoruz. Yalıspor da bu güzel alanda ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Sanat adına gerçekleştirilen her etkinliğe destek vermeye devam edeceğiz. Bu güzel oyunu da Karasu’da sahneye konmasına öncülük eden Naciye Tenkoğlu ve Volkan Medya’ya da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı