Reklamı Geç
Haber Detayı
08 Haziran 2017 - Perşembe 21:25 Bu haber 4190 kez okundu
 
Jandarmadan tombalacılara baskın
Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’nın yürüttüğü istihbarat çalışmaları sonrasında Karasu’daki bir adrese operasyon düzenlendi. Operasyonda kumar oynattığı belirlenen işletmede çeşitli kumar malzemeleri ele geçirildi.
3.SAYFA Haberi
Jandarmadan tombalacılara baskın

Karasu’da tombala kumarı oynatıldığı ihbarını değerlendiren Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, istihbarat çalışmaları neticesinde Küçük Karasu Mahallesi Küçükboğaz mevkiindeki bir işletmeye baskın düzenledi. Düzenlenen baskında, işletmede tombala kumarı oynatıldığı belirlendi.

 

Baskın yapılan işletmede 2.620 adet tombala pulu ve 45 adet tombala kartı ele geçirildi. İşletme sahibiyle ilgili, jandarma soruşturma başlattı. İl Jandarma Komutanlığı tarafından, vatandaşa yönelik yayımlanan mesajda, kumar oynatılması ve oynanmasıyla ilgili şu mesaja yer verildi:

 

“Vatandaşlarımızın, maddi ve manevi yönden ailevi sıkıntılara yol açacak olan kumar oynama ve oynatmaya karşı, Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından operasyonlara devam edilecektir. Duyarlı vatandaşlarımızın, 156 jandarma ihbar hattına, kumar oynatıldığına dair ihbarların zamanında yapılması, bu alandaki mücadelemizde etkinlik sağlayacaktır”

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı