Reklamı Geç
Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 00:44 Bu haber 8329 kez okundu
 
İspiroğlu’ndan Sarı’ya hodri meydan
Salı günü ilçe merkezinde gerçekleştirilen meclis üyesi aday tanıtımında AKP adayı İshak Sarı’ya açık çağrıda bulunan Mehmet İspiroğlu, “Basının önünde karşı karşıya gelelim. Hodri meydan. Yaptıklarını tek tek anlatayım” dedi ve kimseden korkusu olmadığını ifade etti.
SİYASET Haberi
İspiroğlu’ndan Sarı’ya hodri meydan

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Salı günü Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda gerçekleştirilen belediye meclis üyeleri tanıtım toplantısında AKP Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı’ya açık çağrıda bulundu. Yaklaşık 1.500 kişiye hitap eden İspiroğlu, “Basının önünde karşı karşıya gelelim. Hodri meydan. Yaptıklarını tek tek anlatayım. Belediyeyi nasıl icraya verdiğini anlatabilecek misin?” dedi. “Onlar, Sayın Cumhurbaşkanı’mızın ve iktidarın gölgesine saklanarak siyaset yapmaya ve sonlarının görmezlikten gelmeye çalışıyorlar. Ben ise önce Allah’a sonra sizlerin desteğine güvenerek BBP’den aday olup, beş yıl daha hizmet etmeye talip oluyorum. İşleri güçleri yok, her gittikleri yerde benimle uğraşıyorlar. Buraya vekil getirsinler, bakan getirsinler hepsine diyecek sözüm olur. Benim arkamda büyük Karasu halkı oldukça hiçbir şeyden korkmam” diyen Mehmet İspiroğlu sözlerini şöyle tamamladı:

 

Biz, onlar gibi hiçbir adayı kötülemek için siyaset yapmıyoruz. Biz, insanlara daha iyi nasıl hizmet edebiliriz, yolumuza konulan taşları nasıl kaldırırız diye siyaset yapıyoruz. Benim için çalışmadı, hiçbir şey yapmadı diyenler; yaptığımız bu parktan oturuyorlar, yaptığımız Atatürk Bulvarı’ndan geçiyorlar, utanmadan başkan çalışmadı demeye devam ediyorlar. Onlar demeye devam edecekler, biz de çalışmaya ve sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Yaptığımız hangi hizmeti ve yatırımı beğendiler acaba? Neyi taktir ettiler? Çünkü amaçları hizmete taş koymak, bizleri engellemek. Milletin ahırdan ineğini, sırtından paltosunu alan bu kişi, şimdi sizlerden oy istiyor. Bu halk, elindekini avucundakini alan sana oyunu verir mi? Ben gönül rahatlığıyla her partilinin oyunsa talibim, çünkü onların başkanı olmaya adayım. Allah bana ömür verdiği sürece sizlerin hizmetkarınız olarak yaşayacağım ve hizmetkarınız olarak öleceğim. Gerekirse şerefimle öleceğim ama şerefsizce yükselmeyeceğim

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı