Reklamı Geç
Haber Detayı
21 Haziran 2017 - Çarşamba 11:15 Bu haber 2420 kez okundu
 
İspiroğlu'ndan Kadir gecesi mesajı
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayımladı. İspiroğlu mesajında, başta Karasulu vatandaşlar olmak üzere tüm İslam Âleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.
GÜNDEM Haberi
İspiroğlu'ndan Kadir gecesi mesajı

Başkan İspiroğlu; “Bereket ve huzur içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi lezzetinin doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı, Kur'an-ı Kerim'in inmeye başladığı Kadir Gecesini idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız. Tutulan oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla manevi olarak arındığımız Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. Kadir Gecesi de bin aydan daha hayırlı bir gece olup, aynı zamanda müminler için de bir fırsattır.

 

Bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin kadrini layıkıyla idrak etmeyi Allah hepimize nasip etsin. Bu gece, hatalarımızdan, zaaflarımızdan kurtulacağımız ve daha iyi bir gelecek için dualar edeceğimiz önemli bir fırsattır. Bu vesile ile başta bütün hemşerilerimin, milletimizin ve İslam Âleminin Kadir Gecesi’ni kutlar, sevdiklerimizle birlikte daha nice Kadir Gecelerine ulaşmayı temenni ederim” dedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı