Reklamı Geç
Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 16:04 Bu haber 2786 kez okundu
 
İlk ziyaret Milli Eğitim’den
Karasu’da iki yıldır yayın yapan Karasu Haberleri, ilçe merkezindeki medya ofisini açtı. Kurumsallaşma adına bir adım daha attığını belirten Karasu Haberleri İmtiyaz Sahibi Nevtan Angün, hafta boyunca ziyaretleri ve tebrikleri kabul etti.
GÜNDEM Haberi
İlk ziyaret Milli Eğitim’den

Karasu basınına 14 yıldır hizmet veren Nevtan Angün, ilçe merkezindeki medya ofisini faaliyete geçirdi. Mevlana Caddesi 620.Sokak üzerinde yer alan ofisinin Pazartesi günü açan KarasuHaberleri.com imtiyaz sahibi Nevtan Angün, hafta boyunca ziyaretleri ve tebrikleri kabul etti. Angün’e ilk ziyareti İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Şube Müdürü Halil Dursun ve Daire Amirlerinden Enver Coştur yaptı. Turhan ve beraberindekiler, “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunurken, eğitim alanında yapılan haberlere gösterilen titizlik için de teşekkür etti.

 

Angün, teşekkür etti

 

Çok sayıda çiçek ve tebrik telefonu alan Angün, “KarasuHaberleri.com olarak iki yıldır yayın yapmaktayız. İlk internet medyası olan 2009 yılında Karasu Medya’yı kurduk ve başarıyla yayın hayatımızı sürdürdük. Aradan geçen 10 yılın sonrasında ise Karasu Haberleri olarak Karasu’yu yeniden dünyaya açıyor, dünyayı Karasu’ya ulaştırmayı amaçlıyoruz. Destek veren ve bu özel günde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. İlk ziyaretimizi gerçekleştiren değerli İlçe Milli Eğitim Müdürü’müz Çetin Turhan ve diare personeline de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlk ziyaret Milli Eğitim’den
İlk ziyaret Milli Eğitim’den
Yorumlar
Haber Yazılımı