Haber Detayı
02 Mayıs 2017 - Salı 18:37 Bu haber 3839 kez okundu
 
İlk asfalt ne zaman dökülecek?
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Plaj Caddesi'ne ilk asfaltın ne zaman döküleceğinin tarihini verdi. İspiroğlu, Karasulu vatandaşlara biraz daha sabır göstermeleri konusunda hassasiyet beklediklerini belirtti.
GÜNDEM Haberi
İlk asfalt ne zaman dökülecek?

Karasu Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre ilk asfaltın ne zaman döküleceği belli oldu. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, "Plaj Caddesi'ndeki altyapı ve asfalt öncesi hazırlıkların tümü tamamlandı" dedi. "Asfalt çalışmalarına başlamadan önce altyapıyla ilgili son kontrolleri gerçekleştirdik diyen Başkan İspiroğlu, Plaj Caddesi'ne ilk asfaltın döküleceği günü de belirtti.

 

"Son kontrollerin tamamlanmasıyla birlikte asfaltın dökülmesi için tüm ekipelrimizi seferber edeceğiz" diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Plaj Caddesi için beklenen müjdeyi verdi. İspiroğlu, "4 Mayıs Perşembe veya 5 Mayıs Cuma günü Plaj Caddesi'ne ilk asfaltı dökmeye başlayacağız" diyerek beklenen günü açıkladı. Karasu halkının göstermiş olduğu anlayıştan dolayı teşekkür ettiğini deifade eden Mehmet İspiroğlu, "Plaj Caddesi, Karasu'nun yüzü olacak. Karasu'ya yakışan bir bulvar oluşturacağız" ifadelerini kullandı.

 

BÜYÜKŞEHİR, PLAJ CADDESİ'NE BAŞLIYOR [haberi okumak için tıklayın]

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı