Reklamı Geç
Haber Detayı
13 Haziran 2017 - Salı 09:40 Bu haber 3843 kez okundu
 
İkinci asfalt hamlesi
Karasu Plaj Caddesi ile Vatan (Samanyolu) Caddesi’nin, referandum sonrası asfaltlanacağını belirten İspiroğlu, Plaj Caddesi’nin tamamlanmasından sonra Vatan Caddesi’nde de çalışmaların başladığını belirtti.
GÜNDEM Haberi
İkinci asfalt hamlesi

Vatan Caddesi, eski adıyla Samanyolu Caddesi’nin asfalt çalışmaları ile ilgili Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu bir açıklama yaptı. “Geçtiğimiz hafta Vatan Caddesi'nde SASKİ tarafından gerçekleştirilen altyapı çalışması tamamlanmış olup üst yapı (asfalt) çalışmalarının gerçekleştirilebilmesi için cadde belediyemize teslim edilmiştir” diyen İspiroğlu, “Bugün itibariyle Vatan Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı” dedi.

 

Plaj Caddesi ile Vatan Caddesi’ni kapsayan iki aşamalık asfalt hamlesinin toplam 5 kilometrelik bir çalışma alanını kapsadığını ifade eden Başkan İspiroğlu, “Referandum öncesi verdiğimiz söz gereği, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte Karasu’nun iki ana caddesinin asfaltlanacağını ve halkımız ile yazlıkçıların hizmetine sunulacağını belirtmiştik. 13 Haziran Salı günü itibariyle, Orman İşletme Müdürlüğü önünden başlayıp İstanbul Caddesi’ne kadar olan 2,5 kilometre uzunluğundaki Vatan Caddesi’nde ilk çalışmayı başlattık. Plaj Caddesi’nde olduğu gibi ilk olarak tramer adı verilen araçla eski asfalt kazınacak, yerine yeni asfalt kaplanacaktır. Şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İkinci asfalt hamlesi
İkinci asfalt hamlesi
Yorumlar
Haber Yazılımı