Reklamı Geç
Haber Detayı
05 Temmuz 2017 - Çarşamba 12:18 Bu haber 2804 kez okundu
 
Güvercin olimpiyat yolcusu
Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü atıcılarından Süleyman Güvercin, Karasu’yu Türkiye olimpiyatlarında temsil etmeye hazırlanacak.
SPOR Haberi
Güvercin olimpiyat yolcusu

Olimpiyat hazırlığı

 

1-2 Temmuz 2017 tarihlerinde Konya’da Türkiye Avcılar ve Atıcılar Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye trap şampiyonasına katılan Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü sporcularından Süleyman Güvercin, turnuvadan 55 puan alarak Türkiye Olimpiyatları Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) gitmeye hak kazandı. Güvercin, bu merkezde olimpiyatlara katılmak için çalışmalarını sürdürürken, Karasulu diğer sporcular da Kocaeli’de düzenlenen yarışmalardan çok sayıda derece ile ilçeye döndü.

 

Beş derece

 

2 Temmuz Pazar günü Kocaeli’nin Körfez ilçesinde düzenlenen atış yarışmalarında Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü sporcuları, çok sayıda derece elde etti. Metin Halimelgün, koşan domuz hedefinde 3. olurken, hedef kurşun atışlarında 1.’lik elde etti. Abdi Deli, trap atışlarında 3.’lük elde ederken, Mehmet Terezü de tavşan atışında 2.’lik elde etti. Kadir Akcan ise şişe kurşun atışında 4. geldi. Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü Başkanı Cemil Çakır, “Kulüp yönetimi olarak sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Güvercin olimpiyat yolcusu
Güvercin olimpiyat yolcusu
Güvercin olimpiyat yolcusu
Güvercin olimpiyat yolcusu
Yorumlar
Haber Yazılımı