Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 00:08 Bu haber 4549 kez okundu
 
Greenpark, engelleri kaldırdı
Karasu Yenimahalle’de hizmet veren Greenpark Cafe Restaurant, Karasu’da özel eğitim sınıflarında eğitim gören öğrencileri ağırladı. Cuma günü engelleri ortadan kaldıran yemek programında, özel eğitim sınıfı öğrencileri mutlu bir gün geçirme fırsatı buldu.
GÜNDEM Haberi
Greenpark, engelleri kaldırdı

Karasu’da eğitim gören özel eğitim sınıfı öğrencilerini ağırlayan Greenpark Cafe Restaurant işletmecisi Mustafa Orta, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı arttırmaya yönelik bir çalışma gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Halil Dursun ve Ahmedlatif Şahin’in katılım gösterdikleri programda çocuklarla bire bir ilgilenmesi de gözlerden kaçmadı. Organizasyon hakkında konuşan İşletmeci Mustafa Orta, “İşletmeyi devraldıktan sonra bu tür buluşma programları düzenlemeyi uygun gördük. Bugün de 40 öğrenci ve 35 öğretmenimizle bir araya geldik. Sosyal faaliyetlere yönelik elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

 

 

Destek programlarımız sürecek

 

Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı arttırmak amacıyla hem firma olarak hem de ilçe olarak faaliyetleri geliştirmeyi hedef edindik” diyerek sözlerine devam eden Orta, “Elimizden geldiğince herkese bu konuda yardımcı oluyoruz. İşletme ve Karasulu bir vatandaş olarak birlik ve beraberliği arttırmaya yönelik çalışmalarımız ve projelerimiz olmaya devam ediyor” şeklinde konuştu. İşletmeci Mustafa Orta, “Yaptığımız her çalışmada muhakkak bir derneğe desteklerimiz olacak. Bu yıl bütün projelerin başladığı bir yıl olmasını amaçlıyoruz” diyerek sözlerine son verdi. Yenilen yemeğin ardından davetli çocuklar, öğretmenleri eşliğinde çocuk parkında oynadıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı