Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 21:53 Bu haber 9806 kez okundu
 
Görüntü var, şikayet var, ceza yok!
Karasu’da bayramın birinci günü minibüste üç kadını taciz eden tatilci M.Y (39), çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Vatandaş ve mağdurlar, bu karara tepki gösterdi.
3.SAYFA Haberi
Görüntü var, şikayet var, ceza yok!

Ramazan Bayramı’nın ilk günü Karasu’da şehir içi minibüslerine üç kadını taciz eden yazlıkçı M.Y (39) isimli şahsın taciz görüntüleri, ihbar üzerine WhatsApp ihbar hattına gönderilmiş ve ahlaksız görüntüler büyük tepki çekmişti. Edinilen bilgiye göre gözaltına alınan şahıs, emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. 39 yaşındaki M.Y, şikayetçi olan kimse bulunmadığı için adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

İşte sonuç!

 

Görüntülerden kendini tanıyan Y.C isimli kadının şikayetçi olması üzerine şahıs savcılıkta bir kez daha ifade verdi. Kamera görüntüsü ve şikayet olmasına rağmen tacizci M.Y, adli merciler tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Şahsın elini kolunu sallaya sallaya gitmesi vatandaşlar ve mağdurların büyük tepkisine neden olurken, şikayetçi Y.C hakkını mahkemede arayacağını belirtti.

 

OLAY BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ [Haberi okumak için tıklayın]

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı