Reklamı Geç
Haber Detayı
10 Haziran 2017 - Cumartesi 14:42 Bu haber 2930 kez okundu
 
Geleneksel iftarda buluştular
Karasu’nun en eski otobüs firması olan Şirin Sakarya’nın eski şoför ve muavinleri, geleneksel iftar yemeğinde bu yıl da bir araya geldiler.
MAGAZİN Haberi
Geleneksel iftarda buluştular

Her yıl geleneği bozmayarak iftarda buluşan Karasu’nun en eski otobüs firması olan Şirin Sakarya’nın eski şoför ve muavinleri, bu yıl da Zümrüt Otel’de düzenlenen iftarda Hasan Eminoğlu’nun davetlisi olarak bir araya geldi. Yaklaşık 100 kişilik Şirin Sakarya’nın eski personeli, bugün aralarında olmayan arkadaşlarını anmayı ve onlar için dua etmeyi de ihmal etmedi.

 

İftar öncesi Hasan Eminoğlu’nun yaptığı konuşma her zamanki gibi kahkahalara sebep oldu. Eminoğlu, eski günleri yad etti ve anıları anlattı. Karasu’nun bugünkü sorunlarını da esprili şekilde dile getiren Eminoğlu, Şirin Sakarya’nın unutulmayan isimlerini tek tek lakaplarıyla birlikte sayarak andı ve selam gönderdi. “Bugün burada davetimizi geri çevirmeyen ve her yıl bizleri yalnız bırakmayan siz değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diyen Eminoğlu, gelecek sene de buluşacaklarını belirtmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Geleneksel iftarda buluştular
Geleneksel iftarda buluştular
Geleneksel iftarda buluştular
Geleneksel iftarda buluştular
Yorumlar
Haber Yazılımı