Reklamı Geç
Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 01:42 Bu haber 7982 kez okundu
 
Erksoy, bu ifadeleri kullandı
Cumhur İttifakı adayı Sarı’nın başkanlığını ilan etmesinin adından Millet İttifakı adayı Ekrsoy, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.
SİYASET Haberi
Erksoy, bu ifadeleri kullandı

Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı’nın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonucu resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığını ilan etmesinin ardından Millet İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Kerem Erksoy bir mesaj yayımladı. Mesajına, “Aziz Karasulu hemşehrilerim, dört ay süren geceli gündüzlü yoğun çalışmamız, bugün gerçekleşen seçim ile son bulmuştur” diyerek başlayan Erksoy, mesajına “Bizlere bu yolda maddi ve manevi destek olan, emeklerini ve dualarını eksik etmeyen sizlere teşekkür ediyorum” diyerek devam etti. Op.Dr. Kerem Erksoy, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajının devamında şu ifadeleri kullandı:

 

Seçim bitti, hayat devam ediyor

 

Seçilen arkadaşımıza, beş yıl görev alacağı bu sürede başarılar diliyorum. Her vatandaşımıza parti ayırmaksızın eşit hizmette bulunmasını; belediyeyi düştüğü bu durumdan daha iyi noktalara taşımasını temenni ediyorum. Karasu’daki hemşehrilerimden ricam ise seçimin bittiğini unutmayınız. Seçimde olan gerginlikler, geride kaldı. Arkadaşlıklarınız, dostluklarınız ve komşuluklarınız baki kalacaktır. Lütfen bunu aklınızdan çıkartmayınız. Ben doktor Kerem, sizlere hizmet etmeye devam edeceğim

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı