Reklamı Geç
Haber Detayı
16 Mayıs 2017 - Salı 18:05 Bu haber 3902 kez okundu
 
En hızlıları Karadeniz Meslek
19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında gerçekleştirilen gençlik koşusunda, erkekler ve kızlar kategorisinde birincilikler Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gitti.
SPOR Haberi
En hızlıları Karadeniz Meslek

16 Mayıs Salı günü saat 10:00’da gerçekleştirilen ‘Gençlik Koşusu’nda erkekler ve kızlar olmak üzere iki kategoride sporcular kıyasıya yarıştı. Doğu Karadeniz Caddesi’nden başlayan parkur, Sahil Park önünde son buldu. Karasu genelinden lise öğrencilerinin katıldığı gençlik koşusunda, her iki kategori birinciliği de Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gitti. Parkur boyunca polis ekipleri koşucuların güvenliğini sağlarken, sağlık ekipleri de hazır bulundu.

 

Erkekler kategorisinde birinci Mustafa Berkay Sezer (Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), ikinci Ersin Arık (Şehit Üsteğmen İAAL) ve üçüncü Yavuz Selim Bulut (Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) oldu. Kızlar kategorisinde ise birinciliği Hülya Baltacıoğlu (Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) elde ederken ikinciliği Gaye Pehlivan (Şehit Üsteğmen İAAL) ve üçüncülüğü Ayşegül Yiğit (Karasu Anadolu Lisesi) elde etti. Dereceye giren sporculara madalyalarının 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında verileceği öğrenildi.

 

FOTO GALERİ İÇİN buraya TIKLAYIN

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı