Reklamı Geç
Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 11:37 Bu haber 3717 kez okundu
 
Beklentiyi gördük, çözümü bizde
Mahalle ziyaretleri sırasında gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirten Saadet Partisi adayı Aksoy, “Saadet Partisi olarak Karasu'da seçimlere kadar var gücümüzle çalışacak ve iyi bir sonuç alacağız. Karasu’yu Milli Görüş belediyeciliği ile tanıştırmak için halkımızın desteğini istiyoruz. Çok şükür bu ilgiyi ve beklentiyi ilçemizde gördük. Allah’ın izniyle de hayırlı sonuçlar göreceğiz” diye konuştu.
SİYASET Haberi
Beklentiyi gördük, çözümü bizde

Mahalle ziyaretlerini ilçe merkezinde sürdüren Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Kerim Ali Aksoy, İncilli, Kuzuluk ve Aşağı Aziziye mahallelerinde vatandaşla bir araya geldi. İlçe genelindeki beklentiyi gördüklerini ve bu beklentinin çözüm bulucusu olacaklarını ifade eden Aksoy, “Karasu’nun imardan altyapıya, ulaşımdan sosyal hayata kadar çözüm bekleyen önemli sorunları var. Göreve geldiğimizde öncelikli olarak bunlara çözüm bulacağız. Rant esaslı olmayan kentsel yenilenme ve özel dönüşüm projelerini hayata geçireceğiz.  Mahalleler arasındaki dengesiz gelişmeyi ortadan kaldırıp belediyemizi halkımız ile birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

Karasu hazır, biz hazırız

 

Ayrıca, “Kimsesiz vatandaşlarımızın, kimsesiz çocuklarımızın, yaşlılarımızın ve engelli özel bireylerimizin sosyal hayat içerisinde etkin bir şekilde yer almalarını sağlayacağız” diyen Kerim Ali Aksoy, sözlerini, “Saadet varsa korkunuz olmasın. Gördük ki Karasu halkı hazır, biz de hazırız. Tüm deneyimlerimiz, ilçe halkı için olacaktır” diyerek tamamladı. Kuzuluk Mahallesi’nde, muhtar adaylarıyla da bir araya gelen Aksoy, gelen soru ve taleplere “Kuzuluk Mahallesi’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok. Adaylarımızın hepsine başarılar diliyoruz. Allah izin verirse 1 Nisan gününden itibaren Kuzuluk muhtarımız ile birlikte tüm sorunlara çözüm bulacağız” cevabını verdi.

 

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Beklentiyi gördük, çözümü bizde
Beklentiyi gördük, çözümü bizde
Beklentiyi gördük, çözümü bizde
Beklentiyi gördük, çözümü bizde
Yorumlar
Haber Yazılımı