Reklamı Geç
Haber Detayı
27 Haziran 2017 - Salı 16:20 Bu haber 6062 kez okundu
 
Başını kayalıklara çarptı
Karasu sahilini, dalgalara teslim etmemek için kıyıya paralel yerleştirilen dalgakıranlardan kopan taşlar, bir çocuğun daha yaralanmasına neden oldu.
3.SAYFA Haberi
Başını kayalıklara çarptı

Bayram tatili için ailesiyle birlikte Karasu’ya gelen ve serinlemek için denize giren 12 yaşlarındaki Cemil Dönmez isimli çocuk, dalgakıranlardan kopup kıyıya kadar gelen taşlar yüzünden yaralandı. Geçtiğimiz haftalarda da yine bir çocuk, dalgaların şiddetiyle bulunduğu yerden ayrılarak kıyıya kadar gelen taşlar yüzünden bir çocuğun ayağında yaklaşık 10 santimlik bir kesik oluşmasına neden olmuştu.

 

Bu sefer de 12 yaşlarındaki bir çocuk, başını kıyıya yakın bir yerde bulunan dalgakıranlardan kopmuş taşa çarpınca, şans eseri gözünü kaybetmekten son anda kurtuldu. Talihsiz çocuğun kaşında yaklaşık 4 santimlik bir kesik meydana geldi ve ailesi vakit kaybetmeden küçük çocuğu Karasu Devlet Hastanesi’ne getirdi. Kıyıya yakın bölgelerde kesici ve sivri kayalıkların bulunması, tatilciler için tehlike oluşturmaya devam ederken, denize giren vatandaşların dikkatli olmaları konusunda uyarı yapılıyor.

 

KAYALIKLAR TEHLİKE SAÇIYOR haberini okumak için buraya tıklayınız

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı