Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 11:01 Bu haber 4387 kez okundu
 
31 Mart’ta her şey bitmedi
İncilli Mahallesi muhtar adaylığı için seçime giren Aziz Çabuk, seçimden 15 gün sonra bir mesaj yayımladı. Çabuk, mesajında kendisine destek verenlere teşekkür ederken, yeniden muhtar seçilen Avcı’ya da görevinde başarılar diledi ve her şeyin 31 Mart’ta bitmediğini, mahalleleri için her zaman destek olacaklarını belirtti.
GÜNDEM Haberi
31 Mart’ta her şey bitmedi

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İncilli Mahallesi muhtar adayı olan Aziz Çabuk, seçimden 15 gün sonra bir mesaj yayımlayarak teşekkür ettiğini belirtti. Yeniden muhtar seçilen Mehmet Zeki Avcı’ya da görevinde başarılar dileyen Çabuk, “Ortak noktamız mahallemiz olacak. Muhtarımız Mehmet Zeki Avcı’ya görevinde başarılar diliyor, mahallemiz için bize düşen görevi de layıkıyla yerine getireceğimizin sözünü veriyorum” şeklinde konuştu. “Adaylık çalışmalarım süresince bana destek olan başta ailem olmak üzere, komşularım, arkadaşlarım, tanıdık ve tanımadık tüm mahalle sakinlerimize teşekkürü bir borç bilirim” diyen Aziz Çabuk, “Mahallemiz için biz de birer gönüllü görev adamıyız” ifadelerini kulandı.

 

Hizmete ortak olacağız

 

Oldukça zor ve heyecanlı bir seçim sürecini geride bıraktıklarını ve 15 gün boyunca teşekkür ziyaretlerini gerçekleştirdiğini dile getiren Çabuk, “Bu süreç, yeni insanlar tanıma fırsatını bize verdi. Bize destek ve gönül veren herkese teşekkür ederiz. Tüm muhtar adaylarımıza da göstermiş oldukları özveri için de teşekkür ederim. Muhtarımız Mehmet Zeki Avcı’nın her zaman yanında olacağız. Her adayımızın da bu titizliği göstereceğimden şüphem yoktur. Bu yarış sürecinde bizler rakip değil birer hizmetkar olma hevesi içinde yol arkadaşı olduk. Bu süreçte beni destekleyen ve desteklemeyen tüm değerli mahalleli ve komşularıma teşekkür ederim. Beş yıl boyunca muhtarımızla birlikte mahallemiz için hizmet etmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı