Reklamı Geç
Haber Detayı
05 Haziran 2017 - Pazartesi 10:01 Bu haber 4126 kez okundu
 
27 yıl sonra buluştular
Erzurum Paşapınarı’ndaki 202 Mekanize Piyade Alay Karargah Bölüğü’nde askerlik yapan eski dostlar, 27 yıl sonra Karasu’da bir araya geldi. Buluşmada hasret gideren dostlar, tabii ki askerlik anılarını da yad etmeyi ihmal etmedi.
MAGAZİN Haberi
27 yıl sonra buluştular

1990 yılında aynı ekmeği paylaşan, vatani görevlerini birlikte yapan eski dostlar, Karasu Saray Restaurant’ta bir araya gelerek yıllar önce olduğu gibi aynı masada iftarlarını yaptı, oruçlarını birlikte açtı. Karasu’nun sevilen simalarından Hüseyin Filizfidanoğlu, 70/1 ve 70/4 devre arkadaşları ile yıllar sonra Karasu’da bir araya geldi. Erzurum’daki bölüklerinde beraber askerlik yaptığı 17 arkadaşını Karasu’da bir araya getiren Filizfidanoğlu, Adana, Kayseri, Bursa, Van, Bilecik, İstanbul, İpsala, Erzurum ve İzmir gibi uzak şehirlerden gelen asker arkadaşlarıyla dostluğun en güzel mesajını vermiş oldu.

 

Filizfidanoğlu, “Toplu olarak bir araya geldiğimiz bu ilk toplantımızı Allah’ın izniyle geleneksel hale getirmek istiyoruz. Bugün, burada toplanmamıza vesile olan İsmail Bayram’a teşekkür ediyoruz. O öncülük etti, biz organize ettik işte şimdi bir aradayız. 27 yılın ardından ilk günkü duyguları yine yaşadık. Gelen tüm dostlarımıza teşekkürler“ dedi. Filizfidanoğlu ve eski dostları uzun uzun sohbet etti, askerlik anılarını tazeledi ve bir daha ayrılmamak üzere önümüzdeki sene için de sözleşmeyi ihmal etmediler. Yemekte, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara da davetli olarak bulundu.

 

FOTOĞRAFLARI ve VİDEOYU GÖRMEK İÇİN SAYFAYI AŞAĞIYA KAYDIRINIZ

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
27 yıl sonra buluştular
27 yıl sonra buluştular
27 yıl sonra buluştular
27 yıl sonra buluştular
27 yıl sonra buluştular
Yorumlar
Haber Yazılımı