Haber Detayı
22 Eylül 2018 - Cumartesi 12:11 Bu haber 7195 kez okundu
 
150 kişi, engelsizce balık tuttu
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen ‘Balık Tutma’ etkinliği bu yıl Karasu’da gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
150 kişi, engelsizce balık tuttu

Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Balık Tutma’ etkinliği Karasu’da gerçekleştirildi. Bu yıl engelli vatandaşlar ve aileleri, balık tutmak için Karasu Küçükboğaz’a olta attı. Kendileri için hazırlanan etkinlik alanında hoş vakit geçiren engelliler Küçükboğaz’daki mesire alanlarında da hoşça vakit geçirerek hayatı paylaşmaya engel olmadığını bir kez daha gösterdi.

 

150 kişilik grup

 

Düzenlenen programın ardından açıklamada bulunan Engelli Hizmetleri Şube Müdürü Nurcan İris, “Her yıl engelli vatandaşlarımız ve aileleriyle birlikte balık tutma etkinliği düzenliyoruz. Farklı mekanlarda düzenlediğimiz programın, engelli vatandaşlarımızın erişilebilirliğine uygun şekilde olmasına özen gösteriyoruz. Bu yıl da yaklaşık 150 kişilik bir grup oluşturduk. Program süresi boyunca da son derece verimli ve iyi vakit geçirdik. Bizlere destek veren ve bugün yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER: Yeni Haber Gazetesi

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı